today14 Aralık 2019 Cumartesi Saat 03:18
Başkanımız Mimar Mehmet Çüter'den, Jandarma Teşkilatı'nın Kuruluş Yıl Dönümü Kutlama Mesajı

Başkanımız Mimar Mehmet Çüter'den, Jandarma Teşkilatı'nın Kuruluş Yıl Dönümü Kutlama Mesajı

            "Ülkemiz ve milletimizin huzur, can ve mal güvenliğini;  mesai mefhumu gözetmeksizin koruyan bu görevini büyük bir özveriyle yerine getiren Jandarma Teşkilatının 179. kuruluş yıl dönümünü  gurur ve sevinçle kutluyorum.

            Toplumun huzur ve güveninin, emniyet ve asayiş ile kamu düzeninin sağlanmasında büyük bir özveri ile görev yapan Türk Jandarma Teşkilatı ülkemizde yürütülen kolluk kuvveti hizmetlerinin ayrılmaz bir parçasıdır. Ülke topraklarımızın hemen hemen her köşesinde karakolu bulunan fedakârlık ve feragat örneği bir kanun ordusu olarak görev yapmakta olan Jandarma Teşkilatı huzur ve asayişi sağlamada canla başla çalışarak, milletimizin sevgisine ve güvenine layık olmuştur.

            Görevini ifa ederken, yurt, ulus ve cumhuriyete aşk ve sadakatle bağlı, tevazu, feragat ve fedakarlık örneği gösteren, Türkiye Cumhuriyeti’nin en köklü kolluk gücüne sahip olan Jandarma Teşkilatı’nın 179. kuruluş yıl dönümünü kutluyor, görevi başında hayatını kaybeden kahraman şehitlerimizi, rahmet ve saygıyla, gazilerimizi başta Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere bütün gazilerimizi minnetle anıyorum. Halen görevi başında bulunan Jandarma Personelimize görevlerinde başarılar diliyorum."

 

  Mimar Mehmet ÇÜTER                                                                                          

    Belediye Başkanı