today28 Mart 2023 Salı Saat 11:32
Toki Binalarının Yüzde 30'u Tamamlandı

Toki Binalarının Yüzde 30'u Tamamlandı

Reyhanlı'da inşaatı devam eden TOKİ konutlarının yüzde 30'luk bölümünün tamamlandığı belirtildi. Belediye Başkanımız Hüseyin Şanverdi Cüdeyde mahallesinde inşaatına başlanılan 464 konuttan oluşan TOKİ evlerinde çalışmaların devam ettiğini söyleyerek, inşaatın yüzde 50'lik kısmının tamamlanmasından sonra satışa başlanılacağını belirtti. ---------

 

AYDA 100 TL TAKSİTLE

Belediye Başkanımız Hüseyin Şanverdi, TOKİ konutlarının ayda 100 TL taksitle satışa sunulacağını belirtti. Şanverdi, "Peşinatsız, ayda 100 TL taksitle satışa sunulacak. Geliri ve sosyal güvencesi olmayan vatandaşlarımız yararlanacak. Ödemeler ise evlerin tamamlanma-sından ve sahiplerine teslim edilmesinden sonra başlayacak" dedi.

65 - 80 METRE KARE OLACAK

TOKİ binalarının 65-80 Metre karelik konutlar olduğunu belirten Şanverdi, 1+1 ve 2+1 olarak yapımı devam eden Reyhanlı 464 TOKİ evlerinin Cüdeyde mahallesinde yüksek bir alanda inşa edilmekte olduğunu söyledi. Şanverdi, TOKİ inşaatının içerisnde her türlü sosyal tesis, cami, okul, oto park, park alanı bulunduğunu söyleyerek, "Bir yandan vatandaşlarımızı konut sahibi yapı-yor diğer yandan da şehrimizi güzelleştiriyoruz" diye konuştu.